Yhteystiedot

Eurajoen  JHL ry os. 537

 

pj. Sari Päivömaa 0503529997 sari.paivomaa(at)eurajoki.fi

Vernikontie 117, 29100 Luvia

 

Muut toimihenkilöt:

Hallitus:

Varapuheenjohtaja Martti Viinamäki 0443124419 martti.viinamaki(at)eurajoki.fi

Sihteeri Anu Heiska 0505435183 anu.heiska(at)eurajoki.fi

Opintosihteeri Ritva Kuusisto 0445567810 ritva.kuusisto(at)eurajoki.fi

Taloudenhoitaja  Suvi Lepistö 0405287957 slepist(at)hotmail.com

Jäsenasianhoitaja Raija Korsman 0443279239 raija.korsman(at)eurajoki.fi

Tiedotussihteeri Salla Lanki 0408085987 salla.lanki(at)gmail.com

 

Luottamushenkilöt:

 

Pääluottamusmies Merja Juusola 0443124403 merja.juusola(at)eurajoki.fi

Varapääluottamusmies Martti Viinamäki 0443124419 martti.viinamaki(at)eurajoki.fi

Puhtaus- ja ruokapalvelutyöntekijöiden

JHL jäsenten luottamusmies Irja Suoyrjö 0440296439 irja.suoyrjo(at)eurajoki.fi

Varhaiskasvatuksen JHL jäsenten

luottamusmies Merja Juusola 0503879443 merja.juusola(at)eurajoki.fi

Koulunkäynnin, sekä ap/ip toiminnanohjaajien

JHL jäsenten luottamusmies Miia Malila 0407787652 miia.malila(at)eurajoki.fi

Eurajoen srk:n pääluottamusmies Eija Helander 0400374217 eija.helander(at)evl.fi

Esperin yhteyshenkilö Suvi Lepistö 0405287957 slepist(at)hotmail.com

 

Vapaa-aikajaos

Irja Suoyrjö,Miia Malila ja Leena Lehtola

 

Muut hallituksen jäsenet;

Kati Ahosmäki 0445027282 kati.ahosmaki(at)eurajoki.fi

Leena Lehtola 0504873049 leena.lehtola(at)eurajoki.fi

Ota yhteyttä